O mnie

"Podaj mi fakty a ja dam Ci prawo"

Nazywam się Dorota Żwirko. Zawód radcy prawnego wykonuję od 07 września 2011 r., w tym to bowiem dniu wpisana zostałam pod numerem BŁ – 930 na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku.

Uzyskanie tytułu radcy prawnego poprzedzone było wieloletnim zgłębianiem wiedzy prawniczej, najpierw podczas studiów na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku (lata 2002 – 2007) a następnie w trakcie odbywania aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku (lata 2007 – 2011), której zwieńczeniem był egzamin radcowski złożony przeze mnie w 2011 r.

Wykonywanie zawodu radcy prawnego wymaga jednak posiadania nie tylko wiedzy merytorycznej ale również i wiedzy praktycznej, którą to wiedzę zdobyłam, pracując w kancelariach prawnych w Białymstoku oraz współpracując z kancelarią prawną działającą w Warszawie. Szerokie doświadczenie zawodowe pozwala mi na udzielanie pomocy prawnej w wielu dziedzinach prawa, przede wszystkim w szeroko rozumianym prawie cywilnym, prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie gospodarczym, handlowym, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie administracyjnym.

Oferta prowadzonej przeze mnie Kancelarii skierowana jest zarówno
do osób fizycznych jak i do podmiotów gospodarczych.

Kancelaria wykonuje zlecone jej zadania w sposób rzetelny i profesjonalny z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Klienta. Posiadana przeze mnie wiedza merytoryczna i praktyczna dają gwarancję świadczenia usług prawniczych na najwyższym poziomie.

dokumenty i zaświadczenia

ikona pdf

zaświadczenie

wpisania na listę radców prawnych

pobierz
ikona pdf

ślubowanie

na radcę prawnego

pobierz
ikona pdf

zaświadczenie

o ukończeniu aplikacji radcowskiej

pobierz


podpis: Dorota Żwirko

o mnie Dorota Żwirko